"PRZYPRAWIAJ I WYGRYWAJ!"” – weź udział w konkursie i wygraj Thermomix TM6!

Wygodne gotowanie, pyszne jedzenie i świetne nagrody? Tak! Tak w skrócie opisalibyśmy konkurs „PRZYPRAWIAJ I WYGRYWAJ!”, który rusza dla Was w maju. Chcemy pobudzić Waszą kreatywność kulinarną i zainspirować do gotowania dla wygody z przyprawami w mniejszych, wąskich opakowaniach od Appetity. Gotowi na szczegóły?

Już 17 maja rozpoczynamy naszą przygodę z wyzwaniem "PRZYPRAWIAJ I WYGRYWAJ!" na Facebooku!

Jak działa ten konkurs?

Cóż, sprawa jest dość prosta – wystarczy, że przygotujecie swoje ulubione danie, używając do niego przyprawy Appetita w opakowaniu zawierającym oznaczenie:  "MNIEJSZE OPAKOWANIE TA SAMA ZAWARTOŚĆ”, którą kupiliście w jednym z marketów Dino.

Musi to być minimum jedna, niezastąpiona przyprawa, bez której Wasze danie nie byłoby takie samo! Możecie zdecydować się na potrawę śniadaniową, obiad lub kolację, ale też przekąski czy sałatki – cokolwiek, co podpowiedzą Wam kubki smakowe.

Gdy już stworzycie swoje kulinarne arcydzieło, zróbcie zdjęcie potrawy z widocznym opakowaniem przyprawy Appetita w mniejszym opakowaniu. Następnie w komentarzu pod postem konkursowym opiszcie, dlaczego przyprawy Appetita w mniejszych, wąskich opakowaniach ułatwiają Wam gotowanie oraz nadajcie Waszemu daniu kreatywną nazwę. Pamiętajcie, że oceniamy zarówno estetykę zdjęcia, jak i pomysłowość nazwy oraz komentarz odnośnie mniejszych opakowań, który napiszecie!

A jak Wasz wysiłek zostanie nagrodzony?

Przygotowaliśmy naprawdę wyjątkowe zestawy i to w dużej ilości.

W konkursie „PRZYPRAWIAJ I WYGRYWAJ!" aż 5 szczęśliwców otrzyma najnowszy Thermomix, a kolejne 5 osób – nagrody pocieszenia!

Czekają na Was:

I miejsce: Thermomix TM6 w kolorze czarnym, bon zakupowy do marketu DINO na kwotę 700 zł oraz zestaw przypraw Appetita.

II miejsce: Thermomix TM6 w kolorze czarnym, bon zakupowy do marketu DINO na kwotę 600 zł oraz zestaw przypraw Appetita.

III miejsce: Thermomix TM6 w kolorze białym, bon zakupowy do marketu DINO na kwotę 500 zł oraz zestaw przypraw  Appetita.

IV miejsce: Thermomix TM6 w kolorze białym, bon zakupowy do marketu DINO na kwotę 400 zł oraz zestaw przypraw Appetita.

V miejsce: Thermomix TM6 w kolorze białym, bon zakupowy do marketu DINO na kwotę 300 zł oraz zestaw przypraw  Appetita.

VI, VII, VIII, IX i X miejsce: bon zakupowy do marketu do DINO na kwotę 500 zł oraz zestaw przypraw  Appetita.

Konkurs trwa od 17 maja do 20 czerwca, więc macie mnóstwo czasu, aby zainspirować nas swoimi kulinarnymi talentami! Bądźcie kreatywni, smakowici i niech wygrywa najlepszy!

I pamiętajcie – przyprawy, które biorą udział w konkursie są dostępne jedynie w DINO – najbliżej Ciebie!

Do zobaczenia na Facebooku!

Regulamin konkursu tutaj:

https://www.smakistyl.pl/regulamin-konkursu-przyprawiaj-i-wygrywaj.html