test

Jak podawać owoce latem?

Lato to idealny czas na delektowanie się soczystymi, świeżymi owocami – mamy ich mnóstwo, są pod ręką i smakują pysznie, jak o żadnej innej porze roku. My radzimy celebrować sezon na owoce w wyjątkowy sposób – podawać je kreatywnie i stylowo, aby zachwycić wszystkich wokół. Jeśli organizujesz garden party dla dorosłych czy też przyjęcie dla dzieci, oto kilka nietuzinkowych pomysłów, które dodadzą stylu i kreatywności do prezentacji owoców.

czytaj więcej

Potrawy z grilla dla dzieci

Upragnione wakacje! Dla dzieci to cudowny okres, dla rodziców - dość wymagający. Muszą bowiem planować im czas w ciągu dnia, gdy normalnie ich pociechy są w szkole, ale też więcej gotować, ponieważ nie mogą korzystać z posiłków w stołówkach. Jako że latem często grillujemy, mamy dziś dla Was kilka propozycji dań z grilla, dzięki którym dzieciaki nie będą marudzić. Szybkie, proste i naprawdę smaczne – zapraszamy!

czytaj więcej

Jak podawać brzydkie potrawy?

Nie oszukujmy się – włoskie tagliatelle alla crema di pistacchi nie tylko brzmi dostojnie, ale i wygląda tak, że podane prosto i bez wysiłku, będzie zachwycać. A co z mniej precyzyjnymi daniami? Bigosem, ugotowanym kalafiorem, potrawką z kurczaka? Jeśli chcemy jeść i gościć naszych bliskich w dobrym stylu, to bierzemy pod uwagę, jak wyglądają dania, które podajemy, dlatego dziś podpowiemy Wam, jak wizualnie zaopiekować się tymi mniej estetycznymi daniami.

czytaj więcej

Burak ma styl

Czy wiecie, że 24 listopada oficjalnie obchodzony jest Dzień Buraka? To bardzo zdrowe i zyskujące na popularności warzywo, o którym dziś chcemy Wam opowiedzieć nieco więcej. Gotowi? Zapnijcie pasy!

czytaj więcej