Konkurs „Przypraw nas o zachwyt 2”

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są pyszną okazją, by sprawiać sobie niespodzianki. My również przygotowaliśmy jedną dla Was – drugą edycję konkursu, w którym będzie mogli wygrać urządzenie kuchenne Thermomix, warsztaty z Ewą Wachowicz w Krakowie oraz zestawy przypraw i gadżetów kuchennych Appetita.

Na początku tego roku odbyła się pierwsza edycja konkursu „Przypraw nas o zachwyt”. Chętnie wzięliście w niej udział, a my byliśmy zachwyceni Waszymi stylowymi daniami o apetycznych nazwach. Mieliśmy wtedy twardy orzech do zgryzienia, ale udało nam się, spośród wielu znakomitych zgłoszeń, wybrać 10 najlepszych. Przyprawiliście nas wtedy o zachwyt i liczymy, że tym razem będzie podobnie. Ale co tym razem mamy dla Was?

Święta Bożego Narodzenia są czasem, kiedy wszyscy wzbijamy się na wyżyny naszych kulinarnych możliwości. Chcemy, by nasze świąteczne dania były pyszne i wyglądały stylowo. Dlatego mamy dziś dla Was konkurs, w którym zadaniem jest przygotowanie świątecznego dania, a następnie opublikowanie go naszym fanpage’u.

Zasady konkursu

Zasady konkursu „Przypraw nas o zachwyt 2” są proste:

  1. Kup 2 dowolne przyprawy Appetita.
  2. Poznaj zasady konkursu na naszym fanpage’u lub na stronie https://www.smakistyl.pl/konkurs.html.
  3. Przygotuj bożonarodzeniową potrawę.
  4. Stwórz stylową kompozycję z dania oraz przynajmniej dwóch opakowań przypraw Appetita.
  5. Zrób zdjęcie przygotowanej kompozycji.
  6. Opublikuj na fanpage’u Appetita.Smakistyl wykonane zdjęcie pod głównym postem konkursowym, który znajdziesz na górze fanpage’a. W komentarzu wpisz stylową nazwę swojego dania.
  7. Wygraj Thermomix, warsztaty kulinarne z Ewą Wachowicz, które odbędą się 28/29 lutego w Krakowie oraz zestawy przypraw i gadżetów kuchennych Appetita.

 Jeśli macie jakieś wątpliwości co do zasad konkursu, to szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

Przyprawowa promocja!

Oprócz konkursu mamy dla Was drugą niespodziankę. Kupując dwie dowolne przyprawy Appetita, otrzymacie przy kasie gratis, czyli Przyprawę do kurczaka złocistą z linii Ewy Wachowicz. Promocyjne zestawy znajdziecie w wybranych sklepach od 01.11.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania produktu gratisowego. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie tutaj.